KontaktStrona główna
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o SWWAIDS.
Podaj e-mail:

       
Kwota:
PLN
Dobrowolna darowizna na ochronę zdrowia
2011-12-12

Darowiznę taką można odliczyć od podatku dochodowego za rok 2011 na druku PIT 0, jeśli umieści się na dowodzie wpłaty informację: „dobrowolna darowizna na ochronę zdrowia”. Nawet niewielka suma, którą podarują nam Państwo w takiej formie, wesprze pracę powstałego w 1994 roku z inicjatywy osób żyjących z HIV/AIDS i ich bliskich Stowarzyszenia, które od 17 lat nieprzerwanie niesie pomoc w sferze duchowej, moralnej, psychicznej, społecznej i materialnej osobom z HIV/AIDS i ich bliskim, podejmuje działania zmierzające do akceptacji i samoakceptacji chorych z AIDS, żyjących z HIV i ich bliskich oraz kształtuje racjonalne zachowania społeczne wobec zagrożenia epidemią HIV. Nasze Stowarzyszenie jest pozarządową organizacją non profit.
Te statutowe zapisy przekładają się na konkretne działania: prowadzenie szkoleń dla wolontariuszy, organizowanie spotkań dla osób żyjących z wirusem, tworzenie grup wsparcia, prowadzenie Telefonu Zaufania AIDS, zapewnianie opieki domowej lub szpitalnej chorym, przygotowanie publicznych kampanii społecznych promujących racjonalne zachowania wobec osób żyjących z HIV oraz bezpieczniejszych zachowań seksualnych.
O działaniach prowadzonych przez członków Stowarzyszenia możecie Państwo przeczytać na naszej stronie internetowej: www.swwaids.free.ngo.pl.

   Dobrowolnej darowizny na ochronę zdrowia, za którą będziemy niezmiernie wdzięczni, można dokonać na konto Stowarzyszenia: 43 1020 1097 0000 7402 0104 0898. Państwa darowizna pozwoli nam kontynuować oferowaną pomoc, podniesie jakość naszej pracy i w formie konkretnych działań wróci do potrzebujących wsparcia.


                                                              Serdecznie pozdrawiamy


                                                         Członkowie Stowarzyszenia „Bądź z nami”

 
stowarzyszenie.badz.z.nami
7542351
Całodobowy Telefon Zaufania
(22) 692 82 26

Skutki uboczne leków ARV?

Tak
Nie
Gosci online: 1
Wizyty: 1008742